0
Кошик
+38(044)331-47-92
+38(096)088-57-76
+38(095)731-11-83

Ласкаво просимо до магазину Progrill

Ми пропонуємо широкий вибір грилів відомих брендів Broil King, Big Green Egg, GoSun.

Газові грилі Broil King

Компанія Broil King® виробляє широкий асортимент газових грилів для тих, хто хоче отримувати задоволення від розслабляючого проведення часу вулиці. Це ваш найкращий компаньйон в справі приготування виключно смачної їжі. Високоякісні газові грилі виробляють вже більше двох десятиліть. Термо-литий алюміній Termo-cast для печі і важкі литі чавунні решітки для приготування максимально збільшують можливості приготування і володіють високою ефективністю і довговічністю. У Канаді Broil King® випереджає за популярністю всіх конкурентів, а також все частіше з'являється в садах і двориках сімей з Північної Америки і Європи. Купуючи барбекю від Broil King, ви розумієте, що це більше, ніж просто гриль - це відмінний гриль, без будь-яких винятків.

Вугільні грилі Big Green EGG

Керамічна піч Big Green Egg®, "Велике зелене яйце", в основу якої, був закладений багатовіковий досвід японської печі камадо. Купити гриль Big Green Egg і отримати масу задоволення від приготування як в печі, тандирі, духовці і навіть в коптильні, це все є в Великому зеленому яйці! З Big Green Egg® готувати просто, він дозволяє навіть деяким початківцям кухарям готувати на рівні кращих ресторанів світу. Відкрийте диво смаків і вишуканих страв з Великим Зеленим яйцем.

GoSun - гриль на сонячній енергії

Винахідник з Цинциннаті, США Патрік Шервін (Patrick Sherwin) використовував ідею зосередження енергії, що виділяється сонцем для створення GoSun - сонячної печі. Винахід настільки компактно, що GoSun можна з легкістю переносити з місця на місце в рюкзаку.

Товари, додані до порівняння
  • та ще декілька товарів () Порівняти
Список бажань
Товар доданий до Вашого
Cписку бажань
Увійдіть на сайт
для того, щоб додавати товари до списку бажань